Kategoria

Firma

Firma

Firma

Firma Fugao działa na polskim rynku od 2005 roku. Specjalizuje się w kompleksowym świadczeniu usług czyszcząco-porządkowych we wszelkiego typu obiektach użyteczności publicznej, prywatnej oraz na terenach zewnętrznych do nich przylegających. Utrzymanie czystości pochłania Państwa czas i pieniądze? My jesteśmy na miejscu by profesjonalnie odciążyć Państwa firmę w tej dziedzinie. 

W swojej pracy kierujemy się zasadą profesjonalnego partnerstwa, którą rozumiemy jako umiejętność stosowania elastycznych rozwiązań opartych na indywidualnych wymaganiach i oczekiwaniach każdego klienta. Realizujemy usługi w uzgodnionym z klientem zakresie i terminie, stosując sprawdzone procedury i metody. 

Gwarancja jakości, fachowość i elastyczność świadczonych przez Nas usług pozwoliła firmie Fugao zająć obecne miejsce na wymagającym rynku usług utrzymania czystości. Sercem naszej firmy jest odpowiednio dobrane zaplecze pracownicze. Kadra FUGAO to ludzie sprawdzeni, przeszkoleni, rzetelni i uczciwi, a system kontroli jakości pozwala na skuteczny nadzór nad realizacją powierzonych im zadań. Dzięki temu zakres naszych możliwości oraz podejście do nowych wyzwań jest w pełni profesjonalny, co wpływa na zadowolenie, oraz redukcje kosztów naszych Klientów. 

Oprócz profesjonalnego utrzymania czystości współpraca z Naszą firmą oferuje Państwu:

  • Zaopatrzenie w dobrej jakości środki czystości i higieny tj. mydła, ręczniki papierowe, worki na śmieci, odświeżacze powietrza itp. Jako firma sprzątająca posiadamy dostęp do konkurencyjnych cenowo towarów.
  • Obniżenie kosztów związanych z zatrudnianiem i szkoleniem ludzi w zakresie utrzymania czystości w obiektach (ograniczenie wydatków na ubezpieczenia zdrowotne i społeczne).
  • Zaplecze kadrowe zapewniające ciągłość usługi podczas nieprzewidzianych wydarzeń losowych np. niezapowiedziane spotkania, imprezy, choroba pracownika lub okresem urlopowym.
  • Usługi wykonujemy w dogodnych dla Państwa terminach.