Kategoria

Usługi

Usługi

Usługi

Firma Fugao znajduje się w ścisłej czołówce branżowej wyznaczającej obecne standardy jakościowe usług sprzątania. Pracujemy dla wymagających Kontrahentów, dla których jakość oraz sposób wykonania usługi jest bardzo ważna, gdyż wpływa na wizerunek firmy. Różnorodność specyfiki działalności naszych klientów powoduje konieczność elastycznego dostosowywania się do wymagań oraz stosowanie niestandardowych rozwiązań. Nasze usługi obejmują utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz obiektów oraz szereg prac dodatkowych zleconych przez naszych klientów. 

Usługi codziennego utrzymania czystości:


Powierzchni biurowych - zapewniamy komfort naszym klientom oraz utrzymanie wysokiego standardu i wizerunku ich miejsc działalności. Sprzątanie codzienne może być wykonywane w dowolnej porze dnia lub nocy, zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem klienta. Zakres i częstotliwość jest dostosowany do oczekiwań i wymagań. 

Serwis dzienny - odbywa się w wyznaczonych godzinach pracy klienta. Ma na celu monitorowanie i utrzymanie czystości w miejscach ogólnodostępnych takich jak kuchnie i ł oraz miejsc najczęściej uczęszczanych. Ma również zadanie kontrolować stan artykułów higienicznych i toaletowych. Wykonuje inne prace pomocnicze zlecane przez klienta. 

Obiektów użyteczności publicznej - troszczymy się o czystość i komfort korzystających z części wspólnych w obiektach, np. łazienki, hole, recepcje, windy, garaże. 

Sprzątanie gruntowe - doczyszczanie obiektów przy użyciu odpowiednio dobranych maszyn i środków chemicznych zalecane przy okazji: prac po budowlanych, po remontowych, po przeprowadzkach oraz w okresie zimowym. 

Terenów zewnętrznych - dbanie o estetykę oraz zewnętrzny wizerunek naszych kontrahentów poprzez utrzymanie czystości na chodnikach, placach, parkingach i drogach wewnętrznych oraz przylegających do nich terenw zielonych przez cały rok. 

Naszym klientom zapewniamy również usługi dodatkowe:


To tylko część świadczonych przez nas usług, gdyż każdego klienta i jego potrzeby traktujemy indywidualnie, dlatego sprostamy każdemu nowemu wyzwaniu, jakie Państwo nam postawicie.