Mycie okien alpinistyczne

Mycie okien alpinistyczne

Oferujemy mycie okien metodą alpinistyczną w takich obiektach jak:

  • biurowce
  • zakłady przemysłowe
  • magazyny
  • szkoły
  • budynki mieszkalne

Fugao to firma myjąca okna na wysokościach od wielu lat: posiadamy doświadczenie i wykwalifikowanych pracowników, którzy wykonują usługi rzetelnie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Oferujemy nie tylko mycie okien na wysokościach, ale także kompleksowe czyszczenie elewacji budynków, czyszczenie wysoko osadzonego oświetlenia lub umeblowania. Docieramy do najtrudniejszych zakamarków, dbamy o to, aby przeszklenia lśniły, a okna nabrały przejrzystości.

Obszar usług: Warszawa i okolice 

Zapraszamy do kontaktu zarządców budynków znajdujących się na terenie Warszawy oraz miast ościennych. Usługi wykonujemy szybko, terminowo i przy stałym zachowaniu kontaktu z usługodawcą.

Mycie okien na wysokości w Warszawie - cennik 

Kosztorys prac ustalany jest indywidualnie. Ceny za mycie okien na wysokościach zależą od stopnia złożoności przeprowadzanych prac, rodzaju elewacji, powierzchni przeznaczonej do czyszczenia oraz od dostępności i innych warunków indywidualnych.

Prace sprzątające na wysokości - jak to robimy?

Sprzątanie Warszawa na wysokości przeprowadzamy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu alpinistycznego. Nasi przeszkoleni pracownicy posiadają certyfikaty IRATA, które zapewniają potwierdzenie posiadania merytorycznego i praktycznego przygotowania do pracy. Dysponujemy wypróbowanym, bezpiecznym sprzętem, tj. podnośniki, rusztowania oraz linowe wyposażenie alpinistyczne.

Dodatkowe usługi: czyszczenie alpinistyczne silosów, kominów, dachów

Poza standardowym myciem alpinistycznym okien, wykonujemy takie usługi jak mycie silosów, czyszczenie i odśnieżanie dachów, odświeżanie elewacji kominów, a także czyszczenie wysokich maszyn przemysłowych. Zajmujemy się również oczyszczaniem lamp znajdujących się na dużych wysokościach, a także sprzątaniem wysokich sfer mebli w magazynach, czy w zakładach przemysłowych.

Tagi:

Podobne artykuły