Sprzątanie po remonatch

Sprzątanie po remonatch

Właśnie zakończyli Państwo odnawianie mieszkania i poszukujecie firmy, która pomoże posprzątać po remoncie? A może planujecie budowę wymarzonego domu, jednak sprzątanie po remontach spędza wam sen z powiek? Mamy dobrą wiadomość, właśnie znaleźli Państwo firmę z doświadczeniem, która profesjonalnie zajmie się sprzątaniem Państwa mieszkania lub domu po pracach remontowych.

Fugao to ekspert w dziedzinie sprzątania po remontach w Warszawie oraz okolicznych miejscowościach w województwie mazowieckim. Zapewniamy wsparcie w wywozie i odpowiedniej utylizacji odpadów pozostałych po remoncie. Dzięki temu nie muszą Państwo jechać na koniec miasta i płacić za ich utylizację.

Doświadczenie i profesjonalizm

Korzystamy z profesjonalnego sprzętu do czyszczenia pomieszczeń, dzięki czemu mogą Państwo szybciej przywrócić porządek po remoncie. Nasze doświadczenie pozwala dobrać rozwiązania odpowiednie do rodzaju zabrudzeń oraz sprawnie zająć się utylizacją odpadów po remoncie. Jednym słowem, sprzątanie po remontach to nasza specjalność!

Powierzając nam sprzątanie po remontach, mają Państwo pewność, że usługa zostanie wykonana z należytą starannością i precyzją. Dzięki temu krótko po remoncie mogą Państwo wprowadzić się do swojego mieszkania czy domu oraz zaprosić pierwszych gości do odnowionych czterech kątów.

Dbając o najwyższą jakość świadczonych usług, wykonujemy dla Państwa:

  • wywóz odpadów budowlanych;
  • usunięcie kurzu i zabrudzeń ze wszystkich powierzchni;
  • sprzątanie parapetów, dekoracji okiennych, drzwi, kaloryferów i in.;
  • mycie podłóg z wykorzystaniem specjalnych środków czystości;
  • mycie okien, luster i opraw oświetleniowych;
  • sprzątanie łazienki i toalety;
  • czyszczenie mebli i polerowanie lakierowanych powierzchni;
  • dokładne sprzątanie wszystkich pomieszczeń i zastosowanie specjalnych powłok ochronnych.

 

Od niewielkich prac wykończeniowych do generalnych remontów – Fugao poradzi sobie z każdą ilością odpadów i zabrudzeń. Naszym celem jest sprawne i dokładne sprzątanie po remoncie, aby Państwa dom lśnił czystością, bez śladów po niedawnym remoncie.

Obszar naszego działania

Świadczymy usługi na terenie Warszawy i okolicznych miast województwa mazowieckiego. Jest to dynamicznie rozwijający się obszar, który przyciąga coraz więcej mieszkańców. Przybywa również nowych mieszkań i domów gotowych do zamieszkania. Niezależnie, czy mamy do czynienia z kapitalnym remontem, czy koniecznością odświeżenia nowego mieszkania po pracach wykończeniowych, jesteśmy do dyspozycji, aby chaos po remoncie zamienić w porządek w mgnieniu oka.

Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług sprzątania po remontach w Warszawie i okolicy. Jesteśmy dla Państwa i zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia terminu i szczegółów współpracy. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi oferowanymi przez nas usługami.

 

 

Tagi:

Podobne artykuły

Sprzątanie sklepów

Sprzątanie sklepów

Usługi

Usługi