Sprzątanie sklepów

Sprzątanie sklepów

Supermarkety, galerie handlowe czy wielkopowierzchniowe sklepy to miejsca, gdzie dziennie przewija się setki, a nawet więcej ludzi. Obiekty te muszą być więc sprzątane każdego dnia, aby zawsze nienagannie się prezentowały. Lśniące podłogi, a także czyste okna i witryny przyciągają klientów, pozwalając mu na budowanie pozytywnych skojarzeń wokół danego sklepu. Chodzi więc nie tylko o jego komfort, ale też o wzbudzenie w nim zaufania. Czystość dookoła to dla klientów dowód, że sklep profesjonalnie pochodzi do swoich obowiązków. Warto więc, aby właściciele danych obiektów zlecili utrzymanie czystości odpowiedniej firmie sprzątającej.

Oferta firmy Fugao

Nasza firma sprzątająca Fuago to zespół doświadczonych i wykwalifikowanych osób. Warto więc nam zaufać jeśli chodzi o sprzątanie sklepów. Warszawa to obszar naszego działania. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. To bardzo ważne, ponieważ potrzeby są różne, a poszczególne obiekty wymagają nieco innej strategii działania. Na początku każdej współpracy ustalamy więc dokładny program działania oraz harmonogram. Sprzątanie może odbywać się w nocy, w ciągu dnia lub wczesnym rankiem. Zajmujemy się nie tylko skutecznym sprzątaniem miejsc przeznaczonych dla personelu. Czyścimy okna i podłogi, zwracając również uwagę na miejsca, które szczególnie przyciągają wzrok klientów, jak witryny, półki sklepowe, pasaże czy same kasy. Na błysk czyścimy także toalety i łazienki. W naszej ofercie jest również sprzątanie magazynów.

Sklep na błysk

Sprzątanie galerii handlowych czy supermarketów wymaga kompleksowego podejścia. Nasze firma zajmuje się wieloma obszarami, które przekładają się na nienagannie zrealizowaną usługę:

-sięgamy po wysokiej jakości zaopatrzenie, tj. dobrej jakości środki czyszczące i higieny,

-zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, a także posiadamy zaplecze kadrowe, które zapewnia ciągłość usługi,

-jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o terminy i czas pracy,

-sprzątając dany obiekt, opracowujemy specjalny program, który pozwala nam zrobić to szybko i efektywnie,

-zapewniamy obniżenie kosztów poprzez dostęp do konkurencyjnych cenowo środków czystości oraz pracowników, którzy są już przeszkoleni i ubezpieczeni.

 

Nie ma co ukrywać. Nawet różnorodny i wysokiej jakości asortyment nie przyciągnie klientów do danej placówki, jeśli nie będzie się ona odpowiednio prezentować. Z drugiej strony sprzątanie supermarketów czy galerii handlowych to niełatwa sprawa. Warto więc ją zlecić profesjonalistom, czyli nam. Wiemy, jak w szybki, niedrogi i skuteczny sposób doprowadzić sklepy wielkopowierzchniowe do porządku. Sprawiamy, że każdego dnia wyglądają one czysto, schludnie i świeżo, a klienci chętnie przychodzą do nich na zakupy.

Tagi:

Podobne artykuły

Sprzątanie po remonatch

Sprzątanie po remonatch

Usługi

Usługi