SPRZĄTANIE BIUR - WARSZAWA I OKOLICE

SPRZĄTANIE BIUR - WARSZAWA I OKOLICE

Firma sprzątająca Fugao to grupa sprawdzonych i świetnie wyszkolonych osób, które mają doświadczenie w sprzątaniu biur w różnorodnych obiektach. Każde zlecenie jest przez nas traktowane indywidualnie.

Oferujemy
- elastyczne dopasowanie godzin sprzątania (do wyboru: sprzątanie biur w nocy lub serwis dzienny, w trakcie którego dyskretnie dbamy o to, aby przestrzenie takie jak toalety, czy korytarze były stale utrzymywane w nieskazitelnej czystości).
- ceny za usługi sprzątania biur ustalany indywidualnie (może to być sprzątanie biura przy stawce godzinowej lub ustalamy cennik za pojedyncze usługi)
- pracę z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu sprzątającego oraz chemii dobrej jakości
- odpowiedzialność za powierzone mienie: sprzątanie biur w Warszawie zostaje oddane naszym najlepszym pracownikom, a prace odbywają się pod nadzorem

To wszystko sprawia, że od lat sprawnie działamy na dość trudnym rynku, jakim jest Warszawa. Mimo dużej konkurencyjności w tej branży, wciąż wygrywamy rzetelnością, indywidualnym podejściem i uczciwością.

NOCNE SPRZĄTANIE BIURNocne sprzątanie biur
SPRZĄTANIE BIUR - SERWIS DZIENNYSprzątanie biur - serwis dzienny
JEDNORAZOWE SPRZĄTANIE BIURAJednorazowe sprzątanie biura

 

Oferujemy sprzątanie biur na terenie całej Warszawy i okolic.

Sprawdź dodatkowo:

 

Sprzątanie w urzędach, szpitalach i innych obiektach użyteczności publicznejSprzątanie w urzędach, szpitalach i innych obiektach użyteczności publicznej
Sprzątanie po remontachSprzątanie po remontach
Dbanie o porządek na zewnątrz obiektów (chodniki, place, parkingi, drogi wewnętrzne i tereny zielone przylegające do obiektów)Dbanie o porządek na zewnątrz obiektów (chodniki, place, parkingi, drogi wewnętrzne i tereny zielone przylegające do obiektów)
Sprzątanie przedszkoli, szkół, żłobkówSprzątanie przedszkoli, szkół, żłobków
Sprzątanie salonów kosmetycznych i gabinetów lekarskichSprzątanie salonów kosmetycznych i gabinetów lekarskich
Sprzątanie sklepówSprzątanie sklepów

 

Tagi:

Podobne artykuły