Pranie wykładzin i dywanów - Warszawa i okolice

Pranie wykładzin i dywanów - Warszawa i okolice

Oferujemy profesjonalne pranie dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej. Nasze usługi kierujemy zarówno do odbiorców posiadających swoje domy i mieszkania, jak i do firm. Biurowce, szkoły, zakłady produkcyjne, czy kompleksy przemysłowe - obsługujemy miejsca każdego typu, dostosowując techniki pracy do indywidualnych potrzeb zamówienia.

Czyszczenie wykładzin i mebli tapicerowanych z długim włosiem - ekstrakcja

W zależności od rodzaju wykładziny lub tapicerki meblowej, dostosowujemy technikę czyszczenia. Dywany, wykładziny i tapicerka meblowa z długim włosiem jest czyszczona przez nas poprzez głęboką penetrację materiału za pomocą środka piorącego. Jest to tak zwana metoda ekstrakcyjna. Po aplikacji środka czyszczącego, następuje jego odsysanie, a na końcu: dokładne płukanie materiału. Wykładziny po czyszczeniu przez nasze maszyny stają się nie tylko czystsze, ale też są bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Czyszczenie wykładzin i mebli tapicerowanych metodą kapsułkowania

Gdy mamy do czynienia z materiałami o krótkim włosiu oraz o gęstej strukturze, stosujemy czyszczenie wykładzin Warszawa poprzez nakładanie preparatu czyszczącego na powierzchnię materiału, a następnie czyszczenie jej dzięki użyciu specjalnych padów. Jest to metoda czyszczenia wykładzin przeznaczona do zastosowania w pomieszczeniach, w których podłoga nie jest odporna na działanie wody (panele podłogowe, parkiet drewniany, deski, beton, czy płytki ceramiczne lub podłoże klejone).

Pranie wykładzin punktowe

Nasza firma sprzątająca Warszawa oferuje również usługi prania wykładzin w miejscach największego zabrudzenia. Ma to zastosowanie szczególnie w miejscach takich jak hotele, restauracje, czy bary oraz sklepy i banki. Są to zwykle miejsca, w których tłoczą się klienci, w pobliżu ekspresu do kawy lub stanowiska z jedzeniem. Miejscowe zabrudzenia powstające na wykładzinie w takich obszarach nie poddają się standardowemu czyszczeniu odkurzaczem ani namaczaniu środkami piorącymi dostępnymi w drogeriach. Potrzebny jest specjalistyczny sprzęt do prania wykładzin oraz doświadczenie ekipy sprzątającej, która na co dzień obserwuje, jak zachowuje się konkretny rodzaj plam po czyszczeniu i wie, jakie zabiegi są dla tkanin bezpieczne.

Pranie wykładzin w biurowcach - Warszawa

Nasza firma sprzątająca świadczy usługi również dla biurowców, gdzie szczególnie liczy się czas realizacji zadania oraz dyspozycyjność. Pranie wykładzin w biurach na terenie Warszawy obsługujemy od lat, regularnie dbając o usuwanie z pomieszczeń pracowniczych kurzu, roztoczy oraz dbając o kondycję pokryć podłogowych. Wiemy, jak obchodzić się z materiałami naturalnymi oraz jaką technikę dobrać do konkretnego włókna syntetycznego, aby pranie wykładziny było skuteczne i przebiegało bez nadmiaru chemii.

 

Fugao - doświadczona firma sprzątająca do prania wykładzin

Nasi pracownicy wciąż podlegają szkoleniom dotyczącym metod czyszczenia, dostosowywania technik pracy do rodzaju materiału, a także na temat nowości na rynku środków czyszczących. Dzięki temu, oraz w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem z którego słynie nasza firma sprzątająca Warszawa, proponujemy Państwu niezawodne usługi, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Wykonane terminowo i solidnie, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

 

Tagi:

Podobne artykuły