Sprzątanie osiedli mieszkaniowych w Warszawie

Sprzątanie osiedli mieszkaniowych w Warszawie

Firma Fugao od lat z powodzeniem świadczy usługi polegające na kompleksowym sprzątaniu osiedli mieszkaniowych.

Sprzątanie osiedli mieszkaniowych - standardowa lista usług:

-mycie elewacji i czyszczenie zabrudzeń na ścianach wewnętrznych w budynkach

-codzienne dbanie o chodniki, klatki schodowe

-serwis sprzątający zimowy na osiedlu (odśnieżanie, posypywanie nawierzchni środkami antypoślizgowymi)

-mycie okien, w tym mycie okien metodą alpinistyczną

-dbanie o tereny zielone: koszenie trawy, uprzątnięcie liści jesienią, odświeżenie trawników na wiosnę,

 

Sprzątanie osiedli mieszkaniowych może obejmować również dodatkowe usługi:

-Sprzątanie parkingów (zamiatanie, konserwacja podłóg, progów, czyszczenie zarastających zielenią podjazdów, dbanie o nawierzchnię w celu zapobieżenia znalezienia się na niej elementów mogących uszkodzić opony aut, dbanie o krawężniki, inne prace zapewniające czystość na terenie parkingu, z użyciem myjki ciśnieniowej lub parowej i innych urządzeń)

 

-Pielęgnacja terenów zielonych (wykonanie oprysku roślin, uzupełnienie ubytków w nasadzonych roślinach, pielenie chwastów, nawożenie roślin, podcinanie gałęzi)

 

Sprzątanie osiedli mieszkaniowych przez firmę sprzątającą Fugao - ile to kosztuje?

Cennik za sprzątanie osiedla mieszkaniowego w Warszawie lub w miejscowości znajdującej się na terenie woj. mazowieckiego, gdzie świadczymy nasze usługi, opracowywany jest indywidualnie. Zestawienie kosztów opracowywane jest na podstawie spotkania wstępnego, w czasie którego odbywa się wizja lokalna terenu, którym ma być przedmiotem sprawowania porządków.

 

Sprzątanie osiedli mieszkaniowych przez doświadczony i przeszkolony zespół

Dysponujemy przeszkolony i doświadczony w przeprowadzaniu różnych prac personel sprzątający, który zna specyfikę pracy w obiekcie, jakim jest osiedle mieszkaniowe. Działamy nie tylko skutecznie, doprowadzając do porządku tereny zamieszkiwane przez mieszkańców, ale też jesteśmy dyspozycyjni oraz dyskretni. Prace sprzątające na osiedlu przeprowadzamy w taki sposób, aby mieszkańcy nie odczuwali naszej obecności. Sprzęt sprzątający, którym dysponujemy, jest cichy i na tyle wydajny, na ile to możliwe, co pozwala skrócić czas przebywania na osiedlu.

Każdorazowe zlecenie na sprzątanie osiedla oznacza dla naszej firmy przeprowadzenie indywidualnego szkolenia pracowników, którzy będą sprzątać dany teren. Szkolenie dotyczy znajomości specyfiki terenu, a także umiejętności użycia maszyn do sprzątania, środków chemicznych do czyszczenia, a także znajomości technik sprzątania dopasowanych do miejsca.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy zarządców wspólnot mieszkaniowych w Warszawie i okolicach w celu ustalenia zakresu prac oraz określenia częstotliwości pojawiania się naszych pracowników na terenie osiedla. Wspólnie ustalimy cennik oraz zasady współpracy, jak i sposób rozliczania się z wykonywanych zadań.

 

Tagi:

Podobne artykuły